Майстер-класи

Майстер-клас “Будинок для святого Миколая”: фото та підсумок

Як пройшла підготовка до свята святого Миколая з командою Archikidz?
По-перше, весело. По-друге, продуктивно. Аби Миколай 100% відвідав наших учасників, ми збудували для нього разом з дітьми авторські будиночки.


8 грудня зустрілися з маленькими архітекторами в Музеї історії України, де спеціально для нас гіди організували тематичну екскурсію. Так діти дослідили культурний спадок та особливості формування архітектури в Україні. Після історичного екскурсу дітей запросили на майстер-клас.
Наші куратори, студенти Київського національного університету архітектури та будівництва, розповіли малечі, хто такі архітектори, якою мовою вони спілкуються між собою і як працюють в реальному світі. Але теорія без практики – марна справа, тому ми одразу запропонували дітям відчути себе архітекторами і побудувати свій власний будинок, куди, на думку дітей, міг би завітати з подарунками святий Миколай.
Завдання було непростим, але завдяки ігровій формі навчання та роботі у команді діти захопились ідеєю. Найскладніше було побудувати дах і сформувати функціональну складову будинку. Але всі впоралися! Ми завжди працюємо у команді, адже так діти вчаться чути один одного, висловлювати свої ідеї, розвивають навички самопрезентації та почуття відповідальності за спільний результат.
Нагадуємо, наші майстер-класи відбуваються в рамках проекту “Archikidz! у просторах міста” у партнерстві з музеями Києва, МАН України, КНУБА та брендом Davis Casa.

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.