Фестивалі

Вітаємо у фестивальному просторі ARCHIKIDZ!

ARCHIKIDZ! — Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей Національного центру "Малої академії наук України" центру наукової освіти UNESCO. Фестиваль сприяє розвитку креативного мислення та навичок майбутнього у дітей. Цього року він відбудеться вже у четвертий раз. Протягом 20 днів, з 27 червня по 23 липня, організатори щодня збиратимуть в окремому павільйоні на ВДНГ по одній команді дітей. Творча робота кожної групи транслюватиметься на сторінках фестивалю у соціальних мережах задля залучення інших дітей до майстер-класу в онлайн-форматі.
 
Участь у фестивалі безкоштовна. Графік відвідування буде опубліковано напередодні  заходу.
 
Кількість учасників у групах буде залежати від актуальних карантинних обмежень на період фестивалю.
 
Реєстрація — за посиланням
 
Тема IV Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей 2020 року — "Природа у місті. Жити разом".
 

Карантин став викликом для всіх індустрій, як і для сфери культурних заходів. Обмеження та нові правила спонукають до пошуку нових ідей і форматів. 16 липня під час пресбрифінгу “Креативні індустрії в умовах карантину.

Фестиваль архітектури для дітей ARCHIKIDZ! та Мала академія наук України запрошують представників ЗМІ на пресбрифінг “Креативні індустрії в умовах карантину. Сценарії розвитку майбутнього”.     

IV Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей ARCHIKIDZ! відбудеться у форматі off/online 

Щорічний Всеукраїнський фестиваль архітектури ARCHIKIDZ! Малої академії наук України відбудеться влітку у Києві в Національному експоцентрі України (ВДНГ) у форматі off/online. Організатори вирішили не скасовувати  подію, а задля безпеки учасників (з огляду на карантин) — змінити її формат.

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.