Фестивалі

Усім привіт!

Запрошуємо вас у лекційний простір фестивалю Archikidz! На вас чекають цікаві воркшопи й невеликі доповіді на актуальні теми від наших іноземних і українських гостей.

«Якщо ми побудуємо комфортне місто для дітей, ми побудуємо комфортне місто для всіх людей» — Енріке Пеньялоса, мер м. Богота (Колумбія)

Нові покоління українців мають власні плани щодо майбутнього наших міст. Сучасні діти та підлітки краще за будь-кого знають, як зробити привабливими школи, парки й ігрові майданчики. І вони вже втілюють свої ідеї — фантазують, малюють, моделюють.

Любиш Мinecraft? Подобається LEGO? Хочеш працювати в команді над крутим масштабним архітектурним проектом? Обожнюєш роботів або настільні ігри? Тоді тобі стовідсотково буде весело на нашому фестивалі! Адже цього року наша команда разом із партнерами фестивалю підготували ще більше крутих майстер-класів, веселу ярмарку, конкурси, призи та багато-багато іншого! Дорослі теж не будуть нудьгувати — на них чекають цікаві лекції та майстер-класи від відомих архітекторів, смачнющий фудкорт, інсталяції, фотозона. Тема цьогорічного фесту — «Об’єднані містом». Адже наше місто — це наш дім, і яким він буде — залежить тільки від нас. 

Тільки 90 квитків на 25 травня!

Раді повідомити, що нарешті відкрився продаж квитків на Велику архітектурну майстерню - головний майстер-клас фестивалю Archikidz!
Цього року, гроші з усіх проданих квитків підуть на придбання освітніх архітектурних конструкторів Sistema Lupo, які ми будемо використовувати на безкоштовних майстер-класах «Конструктор Lupo з Archikidz» !
Почитати звіти і подивитись фото з цих майстер-класів можна на сторінці https://archikidz.org.ua/maister-klasy.html . Щоб більше дізнатись про Майстерню - тисніть на назву або малюнок.

     Подія, що об’єднує дітей з професійними архітекторами та урбаністами, вже втретє відбудеться у Києві. Цього року - 25-26 травня, за адресою пров. Лаврський 7. І щоб усі небайдужі до творчого розвитку своїх дітей могли потрапити на фестиваль, ми зробили вхід безкоштовним для всіх!

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.