Майстер-класи

Онлайн-урок — “Архітектура в деталях. Готичний стиль"

Таємничий і загадковий світ готичної архітектури. Завтра, під час онлайн-уроку, ми розкажемо про нього учням і спробуємо зосередитися саме на деталях готики.

Для цього стилю характерна витонченість, спрямованість споруди вгору, багате декоративне оздоблення. Все це можна помітити в архітектурі багатьох європейських соборів, які будували роками. І хоч зародився готичний стиль у Франції, він згодом здобув поширення по всій Західній Європі. Якщо ви подорожуєте, то можете помітити величні готичні споруди в історичних центрах міст Франції, Чехії, Німеччини, Іспанії, Великобританії. На уроці ми розкажемо про легендарний Нотр-Дам-де-Парі та на його прикладі покажемо, з яких елементів складається готична споруда і завдяки чому вона так вражає нашу уяву.

Для творчого завдання учням знадобляться такі матеріали:
- 3-5 аркушів паперу А4;
- 2 невеликі паралелепіпеди з пластилина;
- 2 аркуші картону будь-якого кольору;
- кольоровий папір та інші декоративні елементи для оздоблення;
- ножиці, лінійка, клей.

Урок починається о 14:00 і розрахований на дітей 11-12 років. Нагадуємо, обов'язковою є реєстрація за посиланням: https://forms.gle/b8hGc4Sv6adkH7Ls7

Зверніть увагу: наші уроки проходять у Zoom. Коли ваша дитина заходить на урок, ми звертаємо увагу на прізвище та ім'я аккаунта. Вони мають співпадати з тими даними, які ви вказали у Google-формі. Аккаунт з нікнеймом може бути заблокований. Сподіваємось на ваше розуміння.

До зустрічі онлайн!

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.