Майстер-класи

Архітектурний майстер-клас "Конструктор Lupo з Archikidz"

А ось і ми, зі звітом та фотографіями з нашого майстер-класу «Конструктор Lupo з Archikidz», що відбувся 2 лютого у музеї Шевченка.

 

 


Почали з цікавої квест-екскурсії, протягом якої діти побачили де жив Тарас Григорович Шевченко, та яку архітектуру він зображував на своїх малюнках. Перед екскурсією учасники отримали по шість питань, на які пропонувалось відповісти в кінці. Можемо з гордістю заявити, що всі впорались з завданням! Після екскурсії, надихнувшись прикладом талановитого Кобзаря, почали креативити. Спочатку кожен намалював генплан свого ідеального міста, який оцінювала експертна комісія з інших учасників. Потім, побудували ворота у місто, заручившись допомогою освітнього конструктора Sistema Lupo. Закінчивши роботу, вже як справжня команда архітекторів, зробили разом ще один генплан, охрестили своє місто – «Лебеді», та навіть обрали мера!
Так що і попрацювали, і повеселились, і повчились. Тому можемо зі впевненістю сказати, що майстер-клас пройшов найкращим чином, та запрошуємо вас на наступні! Cлідкуйте за анонсами, та до нових зустрічей! ;)

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.