Майстер-класи

Онлайн-урок — “Дизайн. А що всередині?”

Архітектура — це більше, ніж проєктування будівель. Це мистецтво креативно мислити у широкому сенсі цього слова. Архітектура передбачає створення масштабних проєктів, що змінюють життя людей. 

Вона міждисциплінарна за свою суттю, тому, навчаючи дітей архітектурі, ми завжди показуємо її зв’язок з іншими науками та дисциплінами. За допомогою архітектури ми розвиваємо креативне мислення дітей, а разом з тим і навички, які необхідні їм будуть у майбутньому. Саме тому ми вирішали створити окремий онлайн-курс “Вмикай ARCHIKIDZ!”, який допоможе нам цей зв’язок продемонструвати учням наочно. Цей курс об'єднує серії тематичних онлайн-занять для дітей з фахівцями з різних галузей. Ми плануємо провести лекції та майстер-класи з історії, мистецтва, предметного та інтер’єрного дизайну, музики тощо.

Нашими викладачами будуть талановиті професіонали своєї справи, які не тільки володіють ремеслом та знаннями, а й вміють надихати та мотивувати дітей. Долучитися до курсу можна на будь-якому етапі. Кожне заняття буде розраховане на окрему вікову групу.

Вже завтра, 15 травня, ми проведемо перший онлайн-урок. Тема — “Дизайн. А що всередині?”. Нашим гостем у ролі вчителя буде дизайнер-декоратор Марія Фоміченко-Закуцька. Разом з Марією ми розширимо погляд дітей на архітектуру, а саме — поговоримо про дизайн інтер'єру, розкажемо, чому він такий важливий?
Деталі заходу — за посиланням

Якщо ви раніше не відвідували онлайн-уроки від ARCHIKIDZ!, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням.

Заняття з дизайну розраховане на дітей 7-8 років.

До зустрічі! 

 

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.