Майстер-класи

Онлайн-урок з Андрієм Карандою

Раді вам повідомити, що у цей четвер у нас гостях у ролі вчителя буде ландшафтний дизайнер Андрій Каранда. Ми продовжуємо вивчати урбаністику, а темою онлайн-заняття буде “Паркове середовище”.

Декілька слів про нашого гостя. Андрій — прихильник мінімалізму та урбадизайну з людським обличчям. Він переконаний, що у простір, який проєктується, потрібно закладати філософський зміст, легенду. Але це не єдине. Функціональність та комфорт не менш важливі.

Цього разу ми будемо досліджувати з гостем та нашими юними архітекторами парки та сади, якими вони бувають та в чому їхня особливість. Андрій Каранда покаже учням приклади тематичних парків України і світу, а головне — допоможе створити план саду за власною ідеєю кожного учня. Як створити такий сад, поєднуючи концептуальність, комфорт та функціональність, діти дізнаються вже за декілька днів.
Урок з Андрієм Карандою розрахований на учнів 9-10 років.

Зустрічаємось 14 травня о 16:00. Доступ до уроку перевіряйте на пошті (інколи листи потрапляють у спам або в “Промоакції”). Для нових учасників реєстрація за посиланням: goo.su/0q5O.

Матеріали для творчого завдання: кольорові олівці та лінійка.
Нагадуємо, заняття проходить в межах курсу “Юний архітектор”, який тимчасово проходить онлайн.

До зустрічі!

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.