Майстер-класи

Онлайн-курс "Юний архітектор". Цикл - "Простір очима архітекторів"

З 28 квітня ми починаємо новий цикл занять в межах курсу “Юний архітектор”.

Цей місяць ми присвячуємо вивченню урбаністики, тому наш цикл ми назвали так — “Простір очима архітекторів”.

На наступних онлайн-уроках ми будемо досліджувати з юними архітекторами міста у широкому контексті — соціальному, культурному, екологічному. Тепер нашим завданням буде спостерігати за архітектурою масштабно, вивчати пам’ятки та їх взаємодію з навколишнім середовищем, людьми та природою у місті. Так ми хочемо і розширити світогляд наших учнів, і підготувати їх поступово до теми фестивалю ARCHIKIDZ! — “Природа в місті”.

На заняттях ми будемо спостерігати за містобудівними процесами, розвитком міста і його зручністю для людей. Адже по-справжньому неймовірна архітектура — це та, що не лише отримує нагороди й потрапляє на обкладинки дизайнерських журналів. Видатна архітектура здатна кардинально покращити життя цілого міста!

Головною метою наших занять є вміння порівнювати та аналізувати архітектуру міст відомих архітекторів.

Наші заняття проходять за таким графіком:
- кожний вівторок і четвер о 16:00;
- субота о 12:00;

В межах курсу ми запрошуємо на роль викладачів професійних архітекторів, урбаністів та дизайнерів. Гостьові уроки проходять щочетверга.

Наша мета — вивчати різні предмети через архітектуру, поєднувати мистецтво зі шкільною програмою і тим самим збільшувати інтерес дітей до навчання.

Заняття розраховане на учнів 7-12 років. Участь — безкоштовна. Новим учасникам курсу “Юний архітектор” необхідно завчасно зареєструватися за посиланням

До зустрічі онлайн! 

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.