Майстер-класи

Онлайн-заняття. Портрети архітекторів: Ле Корбузьє

Ми живемо у містах, які змінювались під впливом його архітектурного погляду.

Він позбувся будь-яких обмежень, зробив акцент на простій геометрії форм, ввів у практику асиметрію і горизонтальні площини. Мова йде про архітектора-новатора Ле Корбузьє.

Завтра, 2 квітня, ми присвятимо наш онлайн-урок дослідженню його життєвого та творчого шляху, щоб краще зрозуміти, як створювалась архітектура “Нового духу”, завдяки чому відбулись трансформації міст, чому вони стали такими, якими ми їх бачимо зараз.

Ле Корбюзьє — французький архітектор швейцарського походження, піонер модернізму та функціоналізму. Він одним з перших став активно використовувати промислові матеріали, такі як бетон, сталь і скло.

Під гаслом "Будинок — це машина для житла" Ле Корбюзьє відмовився від традиційного прикрашення на користь функціональності. Його принципи стали основою інтернаціонального стилю. Завтра на прикладі робіт видатного архітектора ми розкажемо про цей стиль більше та поговоримо про 5 відправних точок архітектури, запропоновані Корбюзьє.

Традиційно ми готуємо творче завданням для юних архітекторів. Для цього вам необхідно підготувати завчасно такі матеріали:
✔ Аркуші паперу А4;
✔ Ножиці;
✔ Лінійка;
✔ Клей;

Нагадуємо, наші онлайн-заняття проходять в межах курсу "Юний архітектор". Цикл цього тижня — “Портрети архітекторів”. Завтрашня зустріч відбудеться о 12:00. Для нових учасників реєстрація обов'язкова за посиланням.

Курс безкоштовний і розрахований на дітей від 7 до 12 років, але й інші можуть долучитися.
До зустрічі онлайн.

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.