Майстер-класи

Онлайн-заняття. Портрети архітекторів: Бьярке Інгельс

18 квітня разом з юними архітекторами ми вирушаємо у подорож до Данії, а саме - до локацій, спроєктованих сучасним самобутнім данським архітектором Бьярке Інгельсом.

Під керівництвом молодого і талановитого Бьярке працює понад 300 співробітників, а сам він вважається одним з найвпливовіших архітекторів нового покоління. Про нього навіть зняли фільм, і не один. Американський журнал Time включив Інгельса у список 100 найбільш впливових персон світу. Хто він у сучасному архітектурному світі? Будемо відповідати на це та інші питання завтра під час онлайн-заняття “Портрети архітекторів. Бьярке Інгельс”.   

Більш детально будемо говорити про його визначні проєкти, серед яких: VM Houses та Дім Mountain Dwelling у Копенгагені, VIA 57 West у Нью-Йорку, більшість офісів компанії Google по всьому світу. 

Перед заняттям просимо вас підготувати завчасно намальовані фігури на картоні або плотному папері. Треба просто відкрити фото з наших коментарів та перевести зображення з екрану на ваш картон (або папір). А також підготуйте для своїх юних архітекторів ножиці.  

Зустрічаємось завтра о 12:00 в нашій ZOOM-конференції. Реєстрація для нових учасників курсу “Юний архітектор” обов'язкова за посиланням. Участь безкоштовна.   

Завтрашній урок розрахований на дітей від 7 до 12 років. Звертаємо увагу батьків: якщо вашій дитині 7-8 рочків, допомагайте їм, будь ласка, виконувати творче завдання. 

      

 

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.