Майстер-класи

Онлайн-заняття. Портрети архітекторів: Томас Хізервік

Завтра, 21 квітня о 15:00, ми чекаємо юних архітекторів на онлайн-занятті, присвяченому дослідженню творчості та життя архітектора Томаса Хізервика.

Він один із найвідоміших сучасних англійських архітекторів, хоча сам Томас називає себе дизайнером. Перелік та різноманіття його проєктів вражає - від нового лондонського автобуса до зеленої електростанції.

Томас був призначений Командувачем Орденом Британської імперії, Королівським академіком і в 2004 році став наймолодшим королівським дизайнером в архітектурній індустрії.

Щоб побачити роботи англійського архітектора, не обов'язково їхати у Великобританію - його проєкти є по всьому світу. Це своєрідна фішка архітектурного бюро Heatherwick - робити світ кращим! Серед видатних робіт архітектора: Музей Zeitz MOCAA (Кейптаун, ПАР), Residential Towers (Нью-Йорк, США), Кампус компанії Google (Лондон, Великобританія), Офіс Google (Каліфорнія, США), LEARNING HUB (Сінгапур) та інші.

Завтра ми будемо досліджувати феномен архітектурного бачення Хізервіка на прикладі його робіт, а також спробуємо зробити свої проєкти. 

Для творчого завдання необхідні такі матеріали: 

  1. Втулки від паперових полотенець (7 штук) або картон (10 аркушів). Картон може бути від обкладинок старих журналів або пакувань - це не має значення. Щільність - не менша за шкільний картон.
  2. Клей, скотч.
  3. Ножиці або макетний ніж (використовувати тільки у присутності батьків).
  4. Фломастери, папір розміром А4 для замальовок.

Нагадуємо, курс “Юний архітектор” орієнтований на вік від 7 до 12 років. 

Для нових учасників реєстрація за посиланням

До зустрічі онлайн! 

 

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.