Фестивалі

Учнівський конкурс архітектурних моделей

Учнівський конкурс архітектурних моделей 2019 року на тему: "Нове призначення втраченим просторам! À la reconquête des espaces perdus!"

 Запрошуємо шкільні команди взяти участь в ХІІ Дитячому конкурсі архітектурних моделей в рамках німецько-французько-швейцарського фестивалю “Les Journées de l'architecture” / “Дні архітектури”.

Тематика конкурсу:

На разі європейські держави все більше замислюються над правильним і розумним використанням земельних ділянок. Враховуючи дослідження професорів урбаністики із Великобританії, до 2050 року близько 75% населення переїдуть жити до великих міст.

З давніх часів, міста будувалися в місцях з родючим ґрунтом задля їх успішного розвитку і збагачення. Сьогодні ж ці землі масово забудовуються, міста розростаються, а сільськогосподарські угіддя все меншають. Це неминучий процес, але ми прагнемо звернути увагу дітей на простори в нашому місті, які нині залишаються покинутими, але могли б використовуватися за потребами суспільства. Нам необхідно разом з дітьми навчитися знаходити такі місця, вигадувати цікаві рішення щодо застосування, і у такий спосіб намагатися відновлювати екологічний і соціальний баланс міст. У світі безліч прикладів, які ми розглянемо разом з дітьми. Серед них є як і невеликі майданчики, так і цілі змінені райони.

Задача кожної команди дітей полягає у тому, що вони повинні знайти відповідне місце, мати ідею перетворення цього міста, зробити макет з простих матеріалів, і вміти його захистити. Від дітей ми чекаємо на винахідливість, тонкість уяви і бажання переконати дорослих в іншому уявленні міста.

Такими місцями для перетворення можуть стати різноманітні майданчики, автостоянки, бетонні шкільні двори, зруйновані покинуті будівлі, провулки, занедбані залізничні колії, запустілі приміщення під мостами, дахи, бічні смуги шосе і т.д.

 Конкурс орієнтований на учнів приватних та державних шкіл м.Києва, віком від 9 до 12 років. Команда від 4 осіб.

Реєстрація дітей можлива вже зараз і до 15 жовтня включно.

Здача проектів до 1 грудня включно.

Оголошення переможців - 15 грудня.

Участь безкоштовна.

Вимоги до макету ми відправимо на ваш запит.

 

Заповнену реєстраційну форму чекаємо на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний тел: +380 68 656 90 77 (Ольга Глініна, керівник відділу Архітектурної співпраці НЦ МАНУ).

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.