Партнери

АГРОМАТ

АГРОМАТ працює на українському ринку керамічної плитки та сантехніки більше ніж 25 років і впевнено несе звання лідеру. З самого початку своєї діяльності АГРОМАТ допомагає українському покупцеві втілювати в реальне життя оселю своєї мрії. Більшість плитки та сантехніки, яка прикрашає інтер'єри будинків, популярні ресторани, розкішні готелі і величезні стадіони - родом з АГРОМАТ.

Під егідою АГРОМАТ активно працюють  Клуб архітекторів та дизайнерів компанії «Агромат» (КАДА), який обєднує більше тисячі талановитих українських архітекторів та дизайнерів, серед яких багато випускників КНУБА. АГРОМАТ також приймає активну участь в освітніх програмах КНУБА: студенти проходять практичні заняття в магазинах, фахівці  компанії навчаються в аспірантурі університету.

Враховуючи світовий досвід лідепрів ринку кекраміки та сантехніки компанія АГРОМАТ у 2002 році заснувала Українську Асоціацію кераміки, яка обєднує 50 великих українських та зарубіжних підприємств, також Асоціація випускає два періодичних видання: «Кераміка: стиль і мода» та «Кераміка: наука і життя».

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.