Партнери

SAGA Development

SAGA Development — це ультра-сучасна компанія, що покликана стати частиною всеукраїнської історії. Ми розуміємо, що наша відповідальність не закінчується із введенням в експлуатацію будинків, що зведені нами. Ми несемо відповідальність перед сім’ями, що мешкають у наших будинках, перед містом і перед суспільством. Наша зона відповідальності не обмежується стінами збудованих нами осель — вона охоплює увесь міський простір.

В основі проектів SAGA Development — інноваційність, людиноцентричність та орієнтація на сталий розвиток. Наші проекти відрізняються сучасною архітектурою, продуманим благоустроєм, а також використанням передових технологій будівництва й експлуатації, серед яких — розроблена компанією система управління житловими комплексами за допомогою мобільного додатку SFERA.

Ми намагаємось створювати такі об’єкти, які не лише стануть архітектурними символами українських міст, а й будуть відповідати сучасним світовим тенденціям. Наша діяльність створює оптимальні умови для реалізації талантів українських архітекторів, ландшафтних дизайнерів, художників, скульпторів і всіх, хто хоче змінювати
на краще міське середовище.

Давайте разом створювати сагу великого міста!

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.