Фестивалі

Панельна дискусія "Щасливі діти = щасливі міста"

«Якщо ми побудуємо комфортне місто для дітей, ми побудуємо комфортне місто для всіх людей» — Енріке Пеньялоса, мер м. Богота (Колумбія)

Нові покоління українців мають власні плани щодо майбутнього наших міст. Сучасні діти та підлітки краще за будь-кого знають, як зробити привабливими школи, парки й ігрові майданчики. І вони вже втілюють свої ідеї — фантазують, малюють, моделюють.

Упродовж останнього десятиліття участь дітей у процесах містобудування в розвинених демократичних країнах стала нормою. Дедалі більше урядів та інституцій, місцевих та міжнародних організацій надають дітям можливість брати активну безпосередню участь у формуванні міського середовища. У багатьох містах світу завдяки участі дітей створено більш справедливе та придатне для життя середовище. Адже саме діти різного віку — від малюків до старшокласників — як найбільш активні, допитливі й непередбачувані користувачі міських просторів формують запит на безпеку та інклюзивність.

Українські діти надзвичайно талановиті і кмітливі. Ми знаємо — вони не тільки мають свою думку щодо майбутнього розвитку міст, але й здібні створювати конкретні архітектурні й дизайнерські проекти, що цілком варті втілення. З дитячих мрій постають щасливі міста з усміхненими людьми, де всі мають рівні можливості в гармонії з природою.

Сьогодні громади вимагають нової якості міського середовища, оновлення інфраструктури та врахування соціально-демографічних трендів під час формування міських просторів. Місто має ставати комфортнішим для найбільш вразливих жителів, і насамперед — для дітей.

Ми впевнені, що українська спільнота архітекторів та містобудівників готова до діалогу й відвертої комунікації з наймолодшими жителями України, адже всі ми об’єднані бажанням жити комфортно та щасливо у наших містах.

Для актуалізації цієї теми, Archikidz створив дискусійний простір «Щасливі діти = Щасливі міста», який об’єднає міжнародну спільноту людей, пов’язаних з архітектурою та сучасних дітей. За попередньою реєстрацією за посиланням http://bit.ly/PDSDSM.

Під час дискусії громадськість міста має можливість дізнатись погляд дітей на те, як може мати вигляд місто ХХІ століття, так і думки професіоналів щодо того, як це можна реалізувати.

У дискусії візьмуть участь: Пашенько Андрій (Київ), Валерій Кузнєцов (Дніпро), Зюзана Табачкова (Берлін), Крістіан ван Верештейн (Амстердам), Ігор Уваров (Париж), Андрій Гутовський (Київ), Кирилів Юрій (Львів), Надія Сівенко (Київ).

Модератор дискусії — Володимир Висоцький (Київ).

Початок: 25 травня, з 17:00 до 19:00. Вхід на дискусію вільний, за попередньою реєстрацією http://bit.ly/PDSDSM

Місце проведення: пров. Лаврський 7, галерея «Лавра».

 

Команда Archikidz Festival щиро дякує Посольству Федеративної Республіки Німеччина, Leroy Merlin, Holiday Inn Kyiv, SAGA Development, АГРОМАТ, ПрАТ «Лантманнен Акса», за те що зробили цьогорічний фестиваль Archikidz можливим, а також безоплатним для всіх!

 

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.