Фестивалі

Організатори ARCHIKIDZ! оголосили дату фестивалю 2019 року

III Архітектурний фестиваль ARCHIKIDZ! відбудеться у Києві 25-26 травня 2019 року. Подія, що об’єднує дітей з професійними архітекторами та урбаністами, вже втретє відбудеться у столиці.

Організатори також оголосили тему третього фестивалю – “Об’єднані містом”. Фестивальний рух ARCHIKIDZ!, який зародився у 1998 році в Амстердамі, продовжує збирати шанувальників в українській столиці, закохувати дітей у місто та формувати нове уявлення про простір. Традиційно в рамках фестивальної програми відбудеться Головний майстер-клас “Велика архітектурна майстерня” – творча архітектурна гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту. У ролі вчителів – сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють професійною мовою, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізовують дитячі мрії та фантазії на тему сучасного містобудівництва, вчаться чути один одного та досягати мети разом. Реєстрація на Головний майстер-клас почнеться на початку квітня (слідкуйте за інформацією). “Ми прагнемо надихати маленьких творців та винахідників на зміни навколишнього світу, адже вони здатні на це. Ми розвиваємо творчий потенціал дітей, а допомагає нам у цьому архітектурна гра – універсальний інструмент для розвитку креативного мислення та творчих навичок”, – говорить директор та продюсер фестивалю Archikidz! в Україні Ольга Глініна.  
З 2018 року фестиваль ARCHIKIDZ! увійшов до програми позашкільної освіти Малої академії наук України і став першим спеціалізованим фестивалем в Україні, який об’єднує сучасних містобудівельників, архітекторів, урбаністів і дітей на одному майданчику. Окрім архітектурної гри для малечі, на фестивалі традиційно буде програма для дорослих – лекції, майстер-класи, інсталяції та перформативні практики.  
Вхід на фестиваль вільний за умов попередньої реєстрації за посиланням.

УВАГА! Квитки на майстер-клас "Велика архітектурна майстерня" з'являться у продажу на початку квітня. Слідкуйте за анонсами!

Контакти для ЗМІ: 
Юрій Михайленко
093 677 03 03
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.