Вітаємо у просторі ARCHIKIDZ

Archikidz - Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей НЦ "Малої академії наук України", центру научної освіти UNESCO. Фестиваль сприяє розвитку творчого мислення юного покоління шляхом популяризації архітектури та урбанізму.

"Природа у місті. Жити разом"
тема IV Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей 2020 року. 

Організатори IV Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей ARCHIKIDZ оголосили тему і дату майбутнього заходу — "Природа у місті. Жити разом". Велика архітектурна подія для дітей відбудеться у Києві з 23 по 24 травня 2020 року.

Нова тема обрана не випадково. Працюючи з дітьми більше 3-х років, зустрічаючись з ними на фестивалі і в рамках освітніх майстер-класів, організатори спостерігають жвавий інтерес юного покоління до теми екології. Діти хочуть жити у місті, де є зелені парки з пташками і тваринами. Це поки що мрії, але покращити довкілля разом з дітьми можливо! Фестиваль об'єднує дітей і практикуючих професійних архітекторів, урбаністів, дизайнерів на одному майданчику, щоб обговорити, як спільними зусиллями можна поліпшити місто. Разом з дискусією буде і практика — діти створять проекти, де є місце і природі, і розвиненій інфраструктурі.

Приймі участь в конкурсі архітектурних моделей

Наша адреса

м. Київ,
вул. Дегтярівська, 38-44

Відкрито

з 10:00 по 17:00

Контакти для ЗМІ

Ольга Глініна
archikids.kyiv@gmail.com

За підтримки

На зв'язку

Будьте першими, хто дізнається про наші заходи.